8D021K39PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D021K39PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Podatkovni listi: 1.8D021K39PN.pdf2.8D021K39PN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 771 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 771 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021K39PN
Številka dela 8D021K39PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 771 pcs Podatkovni list 1.8D021K39PN.pdf2.8D021K39PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-2828
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A