8D021W39BA
pregled izdelka
Številka dela: 8D021W39BA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D021W39BA.pdf2.8D021W39BA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021W39BA
Številka dela 8D021W39BA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1876 pcs Podatkovni list 1.8D021W39BA.pdf2.8D021W39BA.pdf
Serija * Druga imena 1792-2920
natančen opis Position Circular Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D021W39AB
8D021W39AB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Na zalogi: 1789 pcs
Prenesi: 8D021W39AB.pdf
RFQ
8D021W39BN
8D021W39BN
Opis: 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Na zalogi: 2466 pcs
Prenesi: 8D021W39BN.pdf
RFQ
8D021W39PA
8D021W39PA
Prenesi: 8D021W39PA.pdf
8D021W39AA
8D021W39AA
Prenesi: 8D021W39AA.pdf
8D021W39AC
8D021W39AC
Prenesi: 8D021W39AC.pdf
8D021W39AN
8D021W39AN
Prenesi: 8D021W39AN.pdf
8D021W39PB
8D021W39PB
Prenesi: 8D021W39PB.pdf
8D021W39BB
8D021W39BB
Prenesi: 8D021W39BB.pdf
8D021W39BC
8D021W39BC
Prenesi: 8D021W39BC.pdf
8D021W35SN
8D021W35SN
Opis: 8D 79C 79#22D SKT RECP
Prenesi: 8D021W35SN.pdf
8D021W35SC-LC
8D021W35SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 79POS PNL MT
Prenesi: 8D021W35SC-LC.pdf
8D021W39PA-LC
8D021W39PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Prenesi: 8D021W39PA-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika