8D021W41SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D021W41SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 41C 41#20 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D021W41SN.pdf2.8D021W41SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021W41SN
Številka dela 8D021W41SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 41C 41#20 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1989 pcs Podatkovni list 1.8D021W41SN.pdf2.8D021W41SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-2962
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A