8D025F11SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D025F11SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D025F11SB.pdf2.8D025F11SB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 486 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025F11SB
Številka dela 8D025F11SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 486 pcs Podatkovni list 1.8D025F11SB.pdf2.8D025F11SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-3412
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 33A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D025F11SC-LC
8D025F11SC-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Na zalogi: 1687 pcs
Prenesi: 8D025F11SC-LC.pdf
RFQ
8D025F11SB-LC
8D025F11SB-LC