8D025F37SB-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D025F37SB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D025F37SB-LC.pdf2.8D025F37SB-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025F37SB-LC
Številka dela 8D025F37SB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1515 pcs Podatkovni list 1.8D025F37SB-LC.pdf2.8D025F37SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-37
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-3559 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -