8D025F43SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D025F43SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D025F43SN.pdf2.8D025F43SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025F43SN
Številka dela 8D025F43SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1585 pcs Podatkovni list 1.8D025F43SN.pdf2.8D025F43SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-3594
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A