8D025F61SD-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D025F61SD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D025F61SD-LC.pdf2.8D025F61SD-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025F61SD-LC
Številka dela 8D025F61SD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1846 pcs Podatkovni list 1.8D025F61SD-LC.pdf2.8D025F61SD-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-3653 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -