8D025S19SN-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D025S19SN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D025S19SN-LC.pdf2.8D025S19SN-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 831 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025S19SN-LC
Številka dela 8D025S19SN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 831 pcs Podatkovni list 1.8D025S19SN-LC.pdf2.8D025S19SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-3715 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -