8D025W61SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D025W61SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 61C 61#20 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D025W61SN.pdf2.8D025W61SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025W61SN
Številka dela 8D025W61SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 61C 61#20 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1604 pcs Podatkovni list 1.8D025W61SN.pdf2.8D025W61SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-4034
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A