8D025Z29SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D025Z29SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 29C 29#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D025Z29SN.pdf2.8D025Z29SN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 749 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025Z29SN
Številka dela 8D025Z29SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 29C 29#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 749 pcs Podatkovni list 1.8D025Z29SN.pdf2.8D025Z29SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-4112
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A