8D115F15SA
pregled izdelka
Številka dela: 8D115F15SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D115F15SA.pdf2.8D115F15SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D115F15SA
Številka dela 8D115F15SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1978 pcs Podatkovni list 1.8D115F15SA.pdf2.8D115F15SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-4841
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D115F15SA-LC
8D115F15SA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS INLINE