8D115W15PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D115W15PB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D115W15PB-LC.pdf2.8D115W15PB-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D115W15PB-LC
Številka dela 8D115W15PB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1719 pcs Podatkovni list 1.8D115W15PB-LC.pdf2.8D115W15PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-4946 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Material spenjanja oreškov, plating -