8D115W18SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D115W18SA-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D115W18SA-LC.pdf2.8D115W18SA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D115W18SA-LC
Številka dela 8D115W18SA-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2081 pcs Podatkovni list 1.8D115W18SA-LC.pdf2.8D115W18SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-4968 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Material spenjanja oreškov, plating -