8D117Z20PB
pregled izdelka
Številka dela: 8D117Z20PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Podatkovni listi: 8D117Z20PB.pdf
Stanje zalog 914 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D117Z20PB
Številka dela 8D117Z20PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 914 pcs Podatkovni list 8D117Z20PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-20 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 20
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 5A, 23A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D117Z08SN-LC
8D117Z08SN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 8POS INLINE