8D121W16SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D121W16SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 16C 16#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D121W16SN.pdf2.8D121W16SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D121W16SN
Številka dela 8D121W16SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 16C 16#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1770 pcs Podatkovni list 1.8D121W16SN.pdf2.8D121W16SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-5673
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A