8D121ZC11PB
pregled izdelka
Številka dela: 8D121ZC11PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 11C 11#12 PIN RECP
Podatkovni listi: 8D121ZC11PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D121ZC11PB
Številka dela 8D121ZC11PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 11#12 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1127 pcs Podatkovni list 8D121ZC11PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-5791
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 23A