8D123F55SB
pregled izdelka
Številka dela: 8D123F55SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 55C 55#20 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D123F55SB.pdf2.8D123F55SB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 920 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D123F55SB
Številka dela 8D123F55SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 55C 55#20 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 920 pcs Podatkovni list 1.8D123F55SB.pdf2.8D123F55SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-5977
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A