8D123W21PB
pregled izdelka
Številka dela: 8D123W21PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 21C 21#16 PIN RECP
Podatkovni listi: 1.8D123W21PB.pdf2.8D123W21PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D123W21PB
Številka dela 8D123W21PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 21C 21#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1254 pcs Podatkovni list 1.8D123W21PB.pdf2.8D123W21PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-5989
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 21 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A