8D123ZC55PB
pregled izdelka
Številka dela: 8D123ZC55PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 55C 55#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 8D123ZC55PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D123ZC55PB
Številka dela 8D123ZC55PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 55C 55#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1020 pcs Podatkovni list 8D123ZC55PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-6181
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A