8D125F19PN
pregled izdelka
Številka dela: 8D125F19PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 19C 19#12 PIN RECP
Podatkovni listi: 1.8D125F19PN.pdf2.8D125F19PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D125F19PN
Številka dela 8D125F19PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 19C 19#12 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1263 pcs Podatkovni list 1.8D125F19PN.pdf2.8D125F19PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-6270
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 23A