8D515W15PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D515W15PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D515W15PA.pdf2.8D515W15PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D515W15PA
Številka dela 8D515W15PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1651 pcs Podatkovni list 1.8D515W15PA.pdf2.8D515W15PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-8464
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A