8D515Z15PN
pregled izdelka
Številka dela: 8D515Z15PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D515Z15PN.pdf2.8D515Z15PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D515Z15PN
Številka dela 8D515Z15PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1414 pcs Podatkovni list 1.8D515Z15PN.pdf2.8D515Z15PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-8642
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A