8D517F26SD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D517F26SD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D517F26SD-LC.pdf2.8D517F26SD-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D517F26SD-LC
Številka dela 8D517F26SD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1882 pcs Podatkovni list 1.8D517F26SD-LC.pdf2.8D517F26SD-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-8931 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel
Premer spojne gredi 1.406" (35.71mm) Vrsta kontakta Crimp