8D517S26SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D517S26SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 26C 26#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D517S26SN.pdf2.8D517S26SN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 688 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D517S26SN
Številka dela 8D517S26SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 26C 26#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 688 pcs Podatkovni list 1.8D517S26SN.pdf2.8D517S26SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9068
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A