8D519F11SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D519F11SA-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D519F11SA-LC.pdf2.8D519F11SA-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519F11SA-LC
Številka dela 8D519F11SA-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1626 pcs Podatkovni list 1.8D519F11SA-LC.pdf2.8D519F11SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-9399 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel
Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D519F11SB-LC
8D519F11SB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE