8D519F18PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D519F18PB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D519F18PB-LC.pdf2.8D519F18PB-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519F18PB-LC
Številka dela 8D519F18PB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1740 pcs Podatkovni list 1.8D519F18PB-LC.pdf2.8D519F18PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-18
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-9421 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18 (14 + 4 Triax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm) Vrsta kontakta Crimp