8D519K11SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D519K11SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 11C 11#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D519K11SN.pdf2.8D519K11SN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 446 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519K11SN
Številka dela 8D519K11SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 11#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 446 pcs Podatkovni list 1.8D519K11SN.pdf2.8D519K11SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9532
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A