8D519W11PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D519W11PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 11C 11#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D519W11PB.pdf2.8D519W11PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519W11PB
Številka dela 8D519W11PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 11#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1847 pcs Podatkovni list 1.8D519W11PB.pdf2.8D519W11PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9572
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D519W11SA
8D519W11SA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 11C 11#16 SKT PLUG
Na zalogi: 1756 pcs
Prenesi: 8D519W11SA.pdf
RFQ
8D519W11PB-LC
8D519W11PB-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE