8D521F11SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D521F11SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 11C 11#12 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D521F11SA.pdf2.8D521F11SA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D521F11SA
Številka dela 8D521F11SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 11#12 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1452 pcs Podatkovni list 1.8D521F11SA.pdf2.8D521F11SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9874
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 23A