8D521F16SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D521F16SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 16C 16#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D521F16SN.pdf2.8D521F16SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D521F16SN
Številka dela 8D521F16SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 16C 16#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1813 pcs Podatkovni list 1.8D521F16SN.pdf2.8D521F16SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9904
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A