8D521F39SA
pregled izdelka
Številka dela: 8D521F39SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D521F39SA.pdf2.8D521F39SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D521F39SA
Številka dela 8D521F39SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1550 pcs Podatkovni list 1.8D521F39SA.pdf2.8D521F39SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9946
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A