8D521M16SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D521M16SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 16C 16#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 8D521M16SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D521M16SN
Številka dela 8D521M16SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 16C 16#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1639 pcs Podatkovni list 8D521M16SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A