8D521W16SD
pregled izdelka
Številka dela: 8D521W16SD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 16C 16#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D521W16SD.pdf2.8D521W16SD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D521W16SD
Številka dela 8D521W16SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 16C 16#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1390 pcs Podatkovni list 1.8D521W16SD.pdf2.8D521W16SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10094
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D521W35AB
8D521W35AB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 79C 79#22D PIN PLUG
Na zalogi: 1673 pcs
Prenesi: 8D521W35AB.pdf
RFQ
8D521W16SD-LC
8D521W16SD-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE