8D521W39SC
pregled izdelka
Številka dela: 8D521W39SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D521W39SC.pdf2.8D521W39SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D521W39SC
Številka dela 8D521W39SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1388 pcs Podatkovni list 1.8D521W39SC.pdf2.8D521W39SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10152
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A