8D521Z41SA
pregled izdelka
Številka dela: 8D521Z41SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 41C 41#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D521Z41SA.pdf2.8D521Z41SA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 805 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D521Z41SA
Številka dela 8D521Z41SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 41C 41#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 805 pcs Podatkovni list 1.8D521Z41SA.pdf2.8D521Z41SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10274
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D521Z75AA
8D521Z75AA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 4C 4#8 PIN PLUG
Na zalogi: 706 pcs
Prenesi: 8D521Z75AA.pdf
RFQ
8D521Z41SA-LC
8D521Z41SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE