8D523F53PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D523F53PD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D523F53PD-LC.pdf2.8D523F53PD-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D523F53PD-LC
Številka dela 8D523F53PD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1448 pcs Podatkovni list 1.8D523F53PD-LC.pdf2.8D523F53PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-10367 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp