8D523F55PA
pregled izdelka
Številka dela: 8D523F55PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 55C 55#20 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D523F55PA.pdf2.8D523F55PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D523F55PA
Številka dela 8D523F55PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 55C 55#20 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1224 pcs Podatkovni list 1.8D523F55PA.pdf2.8D523F55PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10420
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D523F55AD
8D523F55AD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 55C 55#20 PIN PLUG
Na zalogi: 1271 pcs
Prenesi: 8D523F55AD.pdf
RFQ
8D523F55BB
8D523F55BB
Opis: 8D 55C 55#20 SKT PLUG
Na zalogi: 1279 pcs
Prenesi: 8D523F55BB.pdf
RFQ
8D523F55PA-LC
8D523F55PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE