8D523F55SD
pregled izdelka
Številka dela: 8D523F55SD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 55C 55#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D523F55SD.pdf2.8D523F55SD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D523F55SD
Številka dela 8D523F55SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 55C 55#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1016 pcs Podatkovni list 1.8D523F55SD.pdf2.8D523F55SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10436
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A