8D525F11SE
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F11SE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 11C 2#20 9#10 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D525F11SE.pdf2.8D525F11SE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 363 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 363 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F11SE
Številka dela 8D525F11SE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 2#20 9#10 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 363 pcs Podatkovni list 1.8D525F11SE.pdf2.8D525F11SE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10820
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 33A