8D525F37PA
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F37PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 37C 37#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 8D525F37PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F37PA
Številka dela 8D525F37PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 37C 37#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1095 pcs Podatkovni list 8D525F37PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A