8D525F43PE
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F43PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D525F43PE.pdf2.8D525F43PE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F43PE
Številka dela 8D525F43PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 43C 23#20 20#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1049 pcs Podatkovni list 1.8D525F43PE.pdf2.8D525F43PE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-11017
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A