8D525F43SD
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F43SD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D525F43SD.pdf2.8D525F43SD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 810 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 810 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F43SD
Številka dela 8D525F43SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 43C 23#20 20#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 810 pcs Podatkovni list 1.8D525F43SD.pdf2.8D525F43SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-11027
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D525F43SB-LC
8D525F43SB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Na zalogi: 1372 pcs
Prenesi: 8D525F43SB-LC.pdf
RFQ
8D525F43SD-LC
8D525F43SD-LC