8D525W24PN
pregled izdelka
Številka dela: 8D525W24PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D525W24PN.pdf2.8D525W24PN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525W24PN
Številka dela 8D525W24PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1035 pcs Podatkovni list 1.8D525W24PN.pdf2.8D525W24PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-11492
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A, 23A