8D715W19SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D715W19SB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D715W19SB-LC.pdf2.8D715W19SB-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D715W19SB-LC
Številka dela 8D715W19SB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2791 pcs Podatkovni list 1.8D715W19SB-LC.pdf2.8D715W19SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-12670 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -