8D719Z11SC
pregled izdelka
Številka dela: 8D719Z11SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 11C 11#16 SKT J/N
Podatkovni listi: 8D719Z11SC.pdf
Stanje zalog 964 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D719Z11SC
Številka dela 8D719Z11SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 11#16 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 964 pcs Podatkovni list 8D719Z11SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A