8D723W55SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D723W55SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 55C 55#20 SKT J/N
Podatkovni listi: 1.8D723W55SN.pdf2.8D723W55SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D723W55SN
Številka dela 8D723W55SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 55C 55#20 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1098 pcs Podatkovni list 1.8D723W55SN.pdf2.8D723W55SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-13639
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A