8D725Z37SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D725Z37SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 37C 37#16 SKT J/N
Podatkovni listi: 1.8D725Z37SN.pdf2.8D725Z37SN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 807 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D725Z37SN
Številka dela 8D725Z37SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 37C 37#16 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 807 pcs Podatkovni list 1.8D725Z37SN.pdf2.8D725Z37SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-14071
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D725Z37BN
8D725Z37BN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 37C 37#16 SKT J/N
Na zalogi: 791 pcs
Prenesi: 8D725Z37BN.pdf
RFQ
8D725Z35SN-LC
8D725Z35SN-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 128POS PANEL
Na zalogi: 1430 pcs
Prenesi: 8D725Z35SN-LC.pdf
RFQ
8D725Z37SN-LC
8D725Z37SN-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT