8LT015F19SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8LT015F19SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 19C 19#20 SKT RECP
Podatkovni listi: 8LT015F19SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT015F19SN
Številka dela 8LT015F19SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 19C 19#20 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2830 pcs Podatkovni list 8LT015F19SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-14647
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A