8LT025B19SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8LT025B19SB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: 8LT025B19SB-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT025B19SB-LC
Številka dela 8LT025B19SB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1884 pcs Podatkovni list 8LT025B19SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-15429 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -