8LT025B61PB
pregled izdelka
Številka dela: 8LT025B61PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 61C 61#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 8LT025B61PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT025B61PB
Številka dela 8LT025B61PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 61C 61#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1338 pcs Podatkovni list 8LT025B61PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-15536
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A